NAŠE POKOJE

Ať si vyberete jakýkoli z našich pokojů, budete mít wi-fi připojení, bohatou snídani a možnost využít našeho sportovního zázemí zdarma. Děti máte zdarma do věku dovršených tří let bez nároku na lůžko. Pejsky bereme pouze po předchozí domluvě (180,- na noc)

Celková kapacita penzionu je 39 osob plus máme 6 přistýlek a 3 dětské postýlky. Cena je 750,- Kč na noc se snídaní. Děti od čtyř do šesti let 650,-Kč na noc se snídaní. Příplatek za jednolůžkový pokoj 200,-


Apartmán Růženka

Apartmán v horní prosluněné části zámku otočené do zámecké zahrady. Tady budete mít soukromí i ve větší rodině či s přáteli. Budete mít vlastní kuchyňku s možností posezení. Zatímco větší pokoj Růženka nabízí na dvou manželských postelích a rozkládací pohovce pohodlné spaní pro až šest osob, menší Orchidejka je klasický dvoulůžkový pokojík s vlastním WC.


Pokoj Popelka

Útulný dvou až třílůžkový pokoj v horní prosluněné části zámku s výhledem do zámecké zahrady. Nechte se unést sny v posteli s nebesy prozářenými barevnými květy nebo si pokláboste s přáteli ve společenské místnosti nebo na zámecké terase. Kuchyňka a jídelna k dispozici v přízemí.


Pokoj Malenka

Útulný dvoulůžkový pokoj v horní prosluněné části zámku s výhledem do zámecké zahrady a vstupem do společenské místnosti. Kuchyňka a jídelna k dispozici v přízemí.


Pokoj Maková panenka

Prosluněný tří až čtyř lůžkový pokoj v rustikálním stylu s výhledem na zámeckou zahradu i park a vstupem na terasu. Kuchyňka a jídelna k dispozici v přízemí.


Pokoj Bílá Paní

Čtyřlůžkový pokoj v historickém přízemí starého zámku s klenutými stropy. Pokoj má vlastní koupelnu a toaletu, ale není bohužel uvnitř pokoje.


Pokoj Violka

Prosluněný dvoulůžkový pokojík v přízemí s výhledem na vesnici a zámecký rybník. Koupelna s vanou. K dispozici kuchyňka a společenská místnost s klavírem.


Pokoj Sněhurka

Rodinný pokoj v přízemí se dvěma manželskými lůžky. Výhled na vesnici a zámecký rybník. K dispozici společná kuchyň a společenská místnost s klavírem.


Pokoj Karkulka

Velký rodinný pokoj v přízemí s manželskou postelí a dvěma rozkládacími lůžky ubytuje až šest lidí. Výhled na vesnici a zámecký rybník. K dispozici společná kuchyň a společenská místnost s klavírem.


Apartmán Kapucínů

Velký pokoj s dvěma manželskými postelemi, rozkládací pohovkou a historickým secesním nábytkem pohostí maximálně pět hostů. Malý pokoj je klasický dvoulůžkový pokoj v tmavém dřevu. Společně mají k dispozici jídelnu a kuchyňku, koupelnu a WC. Citlivější povahy tu možná v noci navštíví duchové kapucínů.


Rádi vám pomůžeme s výběrem pokoje na telefonu 606 644 740.